ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Виставлення Плащаниці у храмі Архистратига Михаїла та українських новомучеників

Виставлення Плащаниці у храмі Архистратига Михаїла та українських новомучеників
26 22:29 2019 0 коментарів 190 переглядів

У Страсну Пʼятницю Церква згадує несправедливе засудження, страждання, розп’яття та покладення до гробу тіла Ісуса Христа. В сьогоднішній день Господь сам добровільно віддав своє життя заради нашого спасіння.

Подібно як Йосиф Ариматейський зняв з хреста та поховав тіло Ісуса, обгорнувши його полотном, так і ми сьогодні виставляємо Плащаницю, щоб прийти до неї, поклонитися пречистому тілу Господньому і цілувати його серцем і устами.

26 квітня в каплиці св. Архистратига Михаїла та українських новомучеників УГКЦ було відслужено Вечірню з виставленням Плащаниці. Молитву попровадив ректор прот. Петро Жук у співслужінні з отцями Київської Трьохсвятительської духовної семінарії та з о. Олегом Бондаруком, представником УАПЦ.

Роздуми над вкладенням Господнього тіла до гробу, над Його жорстокою смертю завжди розчулюють, інколи аж до сліз. Молитовне єднання біля Плащаниці Ісуса Христа дає можливість хоча б трішки зрозуміти, настільки сильною є Божа Любов до нас, що сам Спаситель дає цілувати своє мертве тіло, аби, ми християни ніколи духовно не стали мертвими.

На завершення всі присутні мали можливість приступити до Плащаниці, полотна, яке огорнуло самого Бога.

бр. Андрій Шабанов, VI курс 

33995


більше...

Читайте також: