ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Відкриття нового навчального року у нашій катехитичній школі

Відкриття нового навчального року у нашій катехитичній школі
Жовтень 08 20:44 2018 0 коментарів 408 переглядів

У цю неділю наша церковна спільнота вирушила у нову подорож пізнання та відкриття своєї християнської віри. І в цьому нам допомагає наша катехитична школа Святих рівноапостольних Кирила і Методія.

Після завершення Божественної Літургії ректор семінарії прот. Петро Жук привітав наших ревних парафіянок - Ірину Березянко та Оксану Кожан, висловивши їм щиру вдячність за послужливість в часі літнього табору, який традиційно проходить у нашій семінарії щороку, та нагородив їх грамотами і приємними подарунками. Опісля ж покликав до себе майбутнє нашої парафії - наших дітей та прочитав молитву на початок навчання. "Ми хочемо пізнавати величні діла Божі, тому зрозуміло, що без помочі Його благодаті не зможемо далеко піти", - зазначив отець-ректор. Окропленням свяченої води отець Петро викликав чимало усмішок та радісних емоцій наших дітей, які, за їх словами, вже давно чекали на початок навчання. Взявши ікону покровителів нашої школи ми торжественно внесли її до навчального класу і таким чином відкрили новий навчальний рік. 

Вчора ми гарно провели час разом, грали ігри, співали пісень, танцювали танці, а все це робили тому, що були раді побачити один одного після насиченого літа. Наші дорослі теж не гайнували час, а спільно пригадали собі велич Таїнства Сповіді, в чому їм допомогли перегляд фільму та цікава дискусія опісля нього. Нехай Господь провадить нас у цій цікавій та захоплюючій подорожі відкриття Його великої любові до кожного з нас!

бр. Михайло Крамар, V курс КТДС

31496


більше...

Читайте також: