ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Відбувся другий етап вступної кампанії у КТДС

Відбувся другий етап вступної кампанії у КТДС
30 21:03 2018 0 коментарів 1132 переглядів

Сьогодні, 30 червня 2018 р. Б., відбувся другий етап вступної кампанії у Київській Трьохсвятительській духовній семінарії.

Розпочався він традиційно з Божественної Літургії, яку очолив ректор семінарії прот. Петро Жук. По завершенні молитви отець висловив подяку семінаристам, які сьогодні закінчили навчальну сесію. Також на заклик ректора уся семінарійна спільнота помолилася за успішний вступ абітурієнтів – молодих хлопців, які сьогодні приїхали, щоб стати на шлях розпізнавання та реалізації свого священичого покликання.

Після сніданку розпочався вступний процес: абітурієнти писали диктант з української або російської мови, письмові тестування, які мали на меті перевірити знання Святого Письма, катехизму, літургіки та історії Церкви. Останній пунктом вступної кампанії була співбесіда з комісією, яку очолив преосвященніший владика Йосафат (Говера), екзарх Луцький.

Результати вступних іспитів будуть повідомлені на веб-сайті згодом.

Медіа-центр КТДС ім. арх. Гавриїла

29907


Коментарі


о. Юрій о. Юрій (04.07.2018 11:18)

Шановний Романе, диктант при вступі нормально пишуть українською мовою, але студенти, які в школі не вивчали українську мову, або родом з Росії мають можливість писати диктант російською мовою. В нашій семінарії вже були такі випадки.

Роман Роман (02.07.2018 19:33)

А чому диктант з російської?

більше...

Читайте також: