ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Відбулися перша лекційна зустріч Вівтарної дружини та оформлення катехитичного класу

Відбулися перша лекційна зустріч Вівтарної дружини та оформлення катехитичного класу
Жовтень 22 10:20 2018 0 коментарів 394 переглядів

Минулої суботи у стінах нашої семінарії було досить гамірно, і зараз ви дізнаєтеся чому.

20 жовтня 2018 р. Б. відбулася перша лекційна зустріч Вівтарної дружини, яка була проведена для наших 7-ми хлопчиків. За час навчання вони ознайомилися із певними правилами прислуговування, історією і практичними заняттями. Діти також зрозуміли, що Вівтарна дружина в особливий спосіб допомагає священнослужителям на Божественній Літургії на прославу Бога і для власного духовного зростання.

Також було розказано, чим саме займається Вівтарна дружина:

Найперше, що потрібно – це приходити завчасу до початку Літургії; далі вже саме прислуговування на Божественній Літургії в неділю чи свята (а по змозі кожного дня); а також й те, що треба доглядати за чистотою в Святая Святих.

Наша Вівтарна дружина матиме за ціль краще пізнавати Бога й спілкуватися з Ним. Прислуговуючи близько престолу, діти зовсім по-іншому бачитимуть і своє покликання.

А поки наша Вівтарна дружина пізнавала ази прислуговування біля престолу діти з катехитичної школи невтомно трудилися. Вони зійшлися в суботу, щоб прикрасити наш катехитичний клас. З ласки Божої та благословення ректора семінарії один із навчальних класів перетворився у затишний куточок катехитичного світу. Кожен із нас доклав чимало зусиль, щоб клас став таким, яким він є. Це тільки початок! Далі буде! Дякую всім за працю, та очікуємо нових звершень.

бр. Михайло Іванюк, V курс

бр. Михайло Крамар, курс   

31948


більше...

Читайте також: