ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

VI курс відвідав телеканал «Прямий»

VI курс відвідав телеканал «Прямий»
Жовтень 12 21:58 2018 0 коментарів 405 переглядів

Слава Ісусу Христу! Останні два тижні VI курс нашої семінарії мав надзвичайно корисний та необхідний курс викладів із дисципліни «мас-медіа в душпастирстві». Лекції були дуже креативні та цікаві. Ми мали можливість набагато більше і глибше запізнати цю досить сучасну сферу нашого життя - «мас-медіа».  Тому висловлюємо щиру подяку нашій викладачці пані Олені Данилюк. І не тільки за чудові лекції, а й за "родзинку", яку пані Олена підготувала на кінець наших викладів, запросивши наш курс для отримання поглибленого досвіду на телеканалі «Прямий».

Телеканал знаходиться в одному з найсучасніших бізнес центрів столиці на 24 поверсі, тому це вже принесло нам велике зацікавлення і гарний настрій.

Зустріли нас дуже привітно, а провідником для нас став Варда В’ячеслав Анатолійович – відомий український спортсмен, журналіст і телеведучий. Ми мали можливість ознайомитися з різними галузями «мас-медіа», поспілкуватися з працівниками і телеведучими каналу, бачити роботу дизайнерів, журналістів і операторів. Відвідати різні студії і центри управління каналу.

Майже усі працівники з зацікавленням дивувалися нашому візиту, це було помітно на їхніх щирих посмішках.  

Телеканал «Прямий» є інформаційно-розважальним каналом, в якого за плечима вже більше року досвіду і плідної праці. Приємно було чути від співробітників каналу, що їхньою метою є висвітлення свіжої та правдивої інформації. Яка в даний час, надзвичайно необхідна телеглядачам.

На завершення зустрічі ми мали можливість отримати відповіді на усі наші запитання, розповісти трохи про Церкву і нашу семінарійну спільноту, а також зробити чудові світлини на згадку.

Висловлюємо щиру подяку пану В’ячеславу, керівництву, працівникам телеканалу і усім причетним до цієї події, за гостинність і гарно проведений час, адже увесь здобутий досвід ми зможемо використати для добра вірних у нашій пасторальній діяльності.

бр. Микола Зінченко, VI курс

31589


більше...

Читайте також: