ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

У стінах КТДС відбулась зустріч з ветераном АТО Владиславом Зборовським

У стінах КТДС відбулась зустріч з ветераном АТО Владиславом Зборовським
Листопад 14 17:30 2018 0 коментарів 350 переглядів

У суботу, 10 листопада 2018 року Божого, до Київської Трьохсвятительської духовної семінарії з доповіддю про комунікації Церкви завітав пан Владислав Зборовський, відомий за позивним "Лектор", парафіянин храму святого Архистратига Михаїла та Новомучеників українського народу (УГКЦ), що на вулиці Героїв Небесної Сотні, у місті Києві.

Пан Владислав поділився із спільнотою КТДС своїми міркуваннями на тему комунікацій між духовенством та вірними. Зокрема, доповідач поділився власним досвідом спілкування з Церквою та духовенством, а також особливостями проваждення такого спілкування у людей з різними типами сприйняттям: візуалами, аудіалами та кінестетиками. Також розглядалися різні види засвоєння інформації та подачі її різним людям. 

Наш гість - ветеран Антитерористичної операції на сході України, зараз він проводить зустрічі з київськими школярами на патріотичну тематику. Саме під час таких зустрічей пан Владислав зауважив, що у молодих людей є багато питань на церковно релігійну тематику, але дуже мало людей готові дати на них відповіді, тому він заохочував духовенство та семінаристів проводити більше часу з молоддю, провадити моральне виховання та навчати цінностей. Пан Владислав наголошував ще і на тому, що люди, які мають досвід війни, які повернулись із зони бойових дій і переживають пост-травматичні синдроми також потребують того, щоби Церква звертала на них увагу, працювала з ними та навчала їх, адже, як зауважив доповідач, люди, які бачили війну, не можуть бути не віруючими. На кінець зустрічі пан Владислав охоче відповів на численні питання семінаритів.

Дякуємо пану Владиславові Зборовському за цікаву доповідь та ділення досвідом та бажаємо йому плідної подальшої праці й сподіваємось на майбутні зустрічі.

Медіа-центр святого Архангела Гавриїла, КТДС

32109


Коментарі


Владислав Владислав (15.11.2018 16:03)

Мені доводиться спілкуватись з різними аудиторіями. В більшості я можу запитати, з'ясувати зацікавленість, рівень обізнаності та навіть деякі критерії цінностей, щоб далі спілкуватись в тому ключи, який аудиторії буде цікавий та зрозумілий. А як воно бути проповідником? Як спілкуватися з аудиторією, котру ти знаєш мало, або зовсім не знаєш? Я був солдатом з літа 2014 по осінь 2015 року. Я повернувся з війни і тепер шукаю шлях для себе нового, тому що таким, як до війни я вже ніколи не буду… А як воно з юності присвятити себе війні з гріхом за добро? Як воно обрати шлях солдатом назавжди? Як все життя присвятити боротьбі зі своїми слабкостями та спокусами? Знімаю капелюха перед усіма служителями Вірі… Ви справжні воїни!!! Як нам спілкуватись більше, як не боятись сповіді, як Вірою робити світ кращим… Сподіваюсь про це ще поспілкуємось и будемо відвойовувати світ у гріха разом… Дякую за запрошення! Мав за честь спілкуватися з такими цікавими та особливими людьми!

більше...

Читайте також: