ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

В храмі Пресвятої Тройці відбулося Таїнство Єлеопомазання (Соборування)

В храмі Пресвятої Тройці відбулося Таїнство Єлеопомазання (Соборування)
21 20:18 2019 0 коментарів 232 переглядів

17 квітня 2019 року Божого в храмі Пресвятої Тройці КТДС відбулося Таїнство Єлеопомазання (Соборування). Згідно з літургійними приписами, Соборування співслужили одразу семеро священиків, тому в цей вечір була присутня вся священича спільнота нашої семінарії - прот. Петро Жук, ректор КТДС, отець Інокентій Волошин, префект із дисциплінарної частини, отець Роман Островський, префект із навчальної частини, прот. Андрій Дорчак, економ семінарії, отець Юрій Косач, секретар, а також духівники: ієромонах Єронім Івашків та прот. Микола Семенишин.

У цей вечір до нашого храму зійшлося чимало вірян, адже в нашому народі Таїнство Соборування дуже популярне, тож охочі взяти участьу цьому старовинному обряді мали нагоду посповідатися, щоби гідно приступити до помазання освяченим єлеєм.

Отець-ректор Петро Жук пригадав усім присутнім про те, що у цьому Таїнстві ми отримуємо зцілюючу Божу благодать, яка дає нам сил і підкріплює душу і тіло. "Нехай цей святий єлей, який є символом Сили Божої, нагадує нам про Його любов і милосердя, якими він зцілює наші душі і тіла, і дає нам сил пережити наші життєві труднощі і немочі", - наголосив отець Петро.

Наприкінці богослуження відбулася молитва над вірними з відкритим над ними Євангелієм, після чого всі, сповнені Святим Духом, розійшлися по своїх домівках, щоби далі, скріплювані Божественною благодаттю, прямувати до світлого Христового Воскресіння.

Медіа-центр святого архангела Гавриїла КТДС 

33797


більше...

Читайте також: