ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Утреня з покаянним каноном Андрея Критського в Патріаршому Соборі

Утреня з покаянним каноном Андрея Критського в Патріаршому Соборі
23 11:35 2018 0 коментарів 251 переглядів

У середу, 21 березня, у Патріаршому соборі Христового Воскресіння вірні молилися Утреню з покаянним каноном преподобного Андрея Критського. Молитву очолив Глава і Отець УГКЦ блаженніший Святослав, співслужили священики Київської Архиєпархії, а співом богослужіння супроводили семінаристи Київської Трьохсвятительської духовної семінарії.

«Покаянний канон Андрея Критського – це та велика сповідь, яка спонукає кожну людину з усієї глибини свого серця і душі прохати Всевишнього про милосердя та прощення. Проте не слід забувати, що отримати ці великі дари можна завдяки постійній праці над собою для здорового духовного життя», – промовив блаженніший Святослав наприкінці молитви.

«Окрім цього, Глава Церкви подякував усім за духовну працю та за кожен поклін, який був щедро принесений Небесному Отцю в цей вечір.

"Я хочу вам побажати, щоб Боже Слово, яким ми сьогодні молилися і яке слухали, створило у вашій душі все те, що ми нещодавно чули, і зворушило наше серце для покаяння. Нехай Боже Слово допоможе нам покаятися перед Господом, а найважливіше – отримати від Нього дар прощення, зцілення наших гріхів і немочей. Велике вам спасибі! Нехай Господь буде милосердний до кожного з нас!", – побажав наостанок блаженніший Святослав».

Джерело: Інформаційний ресурс УГКЦ

 Утреня з каноном Андрея Критського

27917


більше...

Читайте також: