ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Уперше у стінах семінарійного храму відбувся Шлюб випускника семінарії

Уперше у стінах семінарійного храму відбувся Шлюб випускника семінарії
15 16:19 2018 0 коментарів 3646 переглядів

Сьогодні, 15 вересня 2018 р. Б. – історичний день для спільноти Київської семінарії. Адже сьогодні вперше у стінах семінарійного храму відбувся Шлюб випускника семінарії. Отримати святе Таїнство Подружжя прийшли бр. Сергій Синовіцький та Марта Гончаренко. Святе Таїнство звершив ректор прот. Петро Жук у співслужінні священиків, які приїхали розділити радість святкування із братом Сергієм і Мартою. Співом Шлюб супроводили семінаристи КТДС.

«Дорогий Брате Сергію, дорога Марто, сьогодні у вашому житті здійснилося щось, що ми можемо назвати історичним. Цей день є історичний для вас, тому що ви вступаєте в нове життя, з новими обріями. Бо все, що від сьогодні, буде трошки іншим, ніж було до сьогодні: все ваше життя зміниться, спосіб вашого життя зміниться, спосіб стосунків, які ви провадили до того часу, зміниться. Ця дата, цей момент, це єднання в храмі є для вас історичне. Воно історичне для ваших рідних, батьків... Але сьогодні – історичний день для цього храму і для нашої семінарійної спільноти, бо сьогодні вінчається перший випускник нашої семінарії у цьому храмі. Це третє вінчання за рік, яке ми пережили, але це – перше вінчання нашого випускника, який в цьому храмі молився, будував цей храм, який тут плекав у собі Духа Святого, шукав зустрічі з Богом, тут протягом 6 років відкривав своє серце, і тут його ж серце попало в полон любові прекрасної Марти, яка також у цьому храмі молилася, приходила і просила в Бога щастя, щасливої долі. Для нас це – історичний день… Ви є справді історична пара!», – промовив прот. Петро Жук.

Також отець-ректор детальніше розповів і пояснив елементи святого Таїнства Шлюбу, пояснюючи молитви і його видимі знаки, які відображають невидиму реальність, що відбувається під час здійснення Таїнства.

Привітавши молодят, ректор прот. Петро Жук заохотив їх у подружньому житті завжди дивитися на хрест Христа: «Якщо ви у своєму подружжі будете дивитися на Христа, якщо Він стане провідником, якщо Його світло буде світлом вашого життя, якщо його дорога буде вашою, ви ніколи не зіб’єтеся з дороги. Він завжди буде йти перед вами».

Семінарійна спільнота щиро вітає брата Сергія і Марту і бажає їм щасливого подружнього життя, великої радості і любові на многії і благії літа!

Медіа-центр КТДС ім. арх. Гавриїла

        

31068


більше...

Читайте також: