ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

У семінарії відбувся науково-практичний семінар «Запрошенні на Царський бенкет»

У семінарії відбувся науково-практичний семінар «Запрошенні на Царський бенкет»
14 16:29 2018 0 коментарів 548 переглядів

З 11 по 12 травня 2018 р. Б. у стінах Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ відбувся науково-практичний семінар «Запрошенні на Царський бенкет» із метою поглибити свої знання та вдосконалитись у проведенні літніх дитячих та молодіжних християнських таборів.

Семінар дав нагоду учасникам краще збагнути особливості й нюанси таких таборів та спробувати себе в цікавих забавках і пізнавальних квестах. Учасники семінару паралельно з теоретичною частиною семінару вивчали різноманітні ігри на знайомства, банси, розгадували ребуси та проходили цікаві квести, приготовані організаторами.

Організаторами заходу були Катехитична комісія Київської архиєпархії УГКЦ спільно з розробниками програми літнього таборування – Катехитично-педагогічним інститутом УКУ. У семінарі взяли участь катехити та активні учасники літнього таборування. Цього року на семінарі були присутні 30 учасників включно з братами-семінаристами, які влітку будуть брати участь у проведенні таборів для дітей із Київської архиєпархії, щоби у відпочинковій формі діти пізнали Бога та вчилися молитви і правд віри.

Дякуємо Катехитичній комісії Київської архиєпархії УГКЦ та Катехитично-педагогічниму інституту УКУ, а саме: прот. Петрові Жуку, с. Луїзі Цюпі СНДМ, Назару Дуді та Наталі Мусій за чудову нагоду весело повчитися, та вже з нетерпінням очікуємо нагоди використати свої навички на практиці.

Фото з семінару можна скачати тут: https://fex.net/500587318558

бр. Євген Василик, ІІІ курс

 

29012


більше...

Читайте також: