ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

У семінарії відбулася лекція про подружнє життя

У семінарії відбулася лекція про подружнє життя
24 22:05 2018 0 коментарів 534 переглядів

24 травня у Київській Трьохсвятительській духовній семінарії відбулася лекція про душпастирство подружжя на тему «Сім’я християнська і сім’я священича. Відповідальне батьківство», що її провадив отець Тарас Цікало, який займається душпастирством подружжя та передпшлюбною підготовкою у Стрийській єпархії УГКЦ та стрийському Єпархіальному інституті Душпастирства подружжя та сім’ї св.Йоакима і Анни.

Отець Тарас представив діяльність інституту, та свою душпастирську діяльність. Він також опікується двома парафіями в Городоцькому районі.

Щодо подружжя, то за словами отця важливим є проведення спільного часу, особливо в таких трьох діяльностях: пребування на спільній молитві, на спільній трапезі та проведення спільного відпочинку. За словами отця Тараса, важливими є передшлюбні науки, які провадить інститут. Він каже, що серед пар, які проходили ці науки, дуже малий відсоток розлучень. Інститут, про який він говорив, провадить діяльність у чотирьох напрямках: пасторальному, науково-дослідному, консультаційному та формаційному.

Також отець Тарас презентував книгу "Крокуючи до шлюбу. Навчальний посібник з безпосереднього приготування до подружжя". До цієї книги ввійшли лекції богословів, психологів, педагогів щодо безпосереднього приготування до подружжя в різних аспектах.

Ця лекція була дуже цікавою і корисною як для майбутнього особистого життя, так і для душпастирської праці.

Роман Тимів, ІІІ курс

29125


більше...

Читайте також: