ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

У семінарії відбулася лекція Ганни Турчинової про загрози руйнування традиційної сім'ї

У семінарії відбулася лекція Ганни Турчинової про загрози руйнування традиційної сім
14 19:40 2019 0 коментарів 258 переглядів

Ганна Турчинова – завідувач кафедри  іноземних мов, природничих факультетів, кандидат педагогічних наук, доцент Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова, 13 лютого завітала з лекцією до Київської Трьохсвятительської духовної семінарії.

Лекція стосувалась теми «гендеру». Ганна Володимирівна заявила, що дискримінації ЛГБТ та жінок в українському суспільстві не існує, а шкільні підручники з антидискримінаційними правками можуть змінити сексуальну орієнтацію дитини. Ця ідеологія бере свої почтки з 60-х років минулого століття.  Гендер потроху проник у наше суспільство і добрався до шкіл. І якщо хтось асоціює слово гендер із рівністю  прав чоловіків та жінок, то він помиляється.  Бо основною метою є подолання гетеросексуальності та створення нового типу людини, яка наділена свободою обирати та втілювати в життя свою сексуальну ідентичність незалежно від біологічної статі. Маніпулюючи поняттям «свобода», представники цієї ідеології створили своє дуже сильне лоббі у ООН та ЄС і почали наступ на традиційні цінності – духовність, сім'ю, повагу до літніх людей, роль батьків, розуміння своєї приналежності до тієї статі, яка була в тебе від народження,  роль чоловіка та жінки у суспільстві.

На цій лекції семінаристи мали можливість пригадати слова наших єпископів, що на сучасному етапі свого розвитку гендерна теорія набуває ознак тоталітарної ідеології і є подібною до тих утопічних ідеологій, які у XX ст. не тільки обіцяли створення раю на землі за умови побудови нібито справжньої рівності між людьми, а й намагалися насильно запровадити власний спосіб мислення, викорінюючи будь-яку альтернативну точку зору.  З трагічної історії ХХ ст. відомо, на що перетворюються такі ідеології, які обіцяють «щастя всього людства».

Щиро дякуємо Ганні Володимирівні за корисну інформацію. Бажаємо доброї й плідної праці на захист християнських цінностей.

бр. Богдан Магурський, I курс КТДС

33122


більше...

Читайте також: