ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

У стінах семінарії стартував дитячий християнський табір!

У стінах семінарії стартував дитячий християнський табір!
03 18:09 2019 0 коментарів 187 переглядів

1 липня 2019 року Божого, з благословення адміністратора парохії Пресвятої Трійці УГКЦ – отця Петра Жука,  у стінах Київської Трьохсвятительської духовної семінарії стартував дитячий християнський табір, у якому цього року бере участь 43 дитини. З учасниками табору працює команда братів-семінаристів, а також аніматорки Київської архиєпархії УГКЦ.

Перший день для дітей позначився великою активністю, адже тепер вони вже розподілені на команди і навчаються діяти як одне ціле. Це, безперечно, є непростий процес, який потребує чималої праці, як з боку аніматорів, так із боку дітей. Як у своєму вітальному слові висловився отець Петро: «Лише спільними зусиллями нам вдасться зробити цей табір незабутнім!»

Темою цьогорічного табору є віра, віра у житті людей, які так само, як і ми з вами, мали свої падіння і злети, радість та смуток, сумніви та певність. Вони пройшли шлях свого життя давши нам приклад, а сьогодні за їх прикладом жити нам.

Діти є нашим майбутнім, і якщо вони будуватимуть своє життя на вірі у Бога, то наше завтра буде світлим. Саме це є мотивацією для нашої таборової команди. З Богом! У добру путь дорогами віри!

брат Михайло Крамар, VI курс  КТДС
 


 

34770


більше...

Читайте також: