ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

У стінах КТДС відбулась лекція на тему «Церква і комп'ютерні технології»

У стінах КТДС відбулась лекція на тему «Церква і комп
Жовтень 13 20:00 2018 0 коментарів 200 переглядів

Лекція на тему «Церква і компютерні технології»

13.10.2018 у стінах Київської Трьохсвятительської духовної семінарії відбулася зустріч з паном Валерієм Коломійцем, одним з наших парафіян, який висловив бажання провести лекцію нашим братам про розвиток комп’ютерних технологій останні 60 років, а також перспективи в майбутньому і свій життєвий досвід пов'язаний з ними. Окремий наголос був на тому, що сучасний священнослужитель мусить знати комп’ютер не менше, ніж пересічна людина.

Сам Валерій Федорович у 1965 році закінчив Київський політехнічний інститут за спеціальністю «Обчислювальні машини», понад 15 років пропрацював з обчислювальними машинами на заводі «Артем». Власне на цьому він закцентував увагу, адже в СРСР одні з перших обчислювальних машин були створені саме для керування ракетами. Також пан Валерій розповів як розвивалася сфера обчислювальних машин, що передували сучасним комп’ютерам.

Окремий наголос був на тому, що кожен священник повинен вивчати комп’ютер і слідкувати за науково-технічним прогресом, щоб могти аналізувати ризики, що є з ним пов’язані.

Наприкінці зустрічі брати мали  можливість поставити свої запитання гостеві, а також отримати розгорнуті відповіді.

бр. Володимир Литвинчук, II курс

31692


більше...

Читайте також: