ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

У КТДС відслужили Утреню страстей Чистого Четверга

У КТДС відслужили Утреню страстей Чистого Четверга
05 22:51 2018 0 коментарів 310 переглядів

5 квітня 2018 року Божого в стінах семінарійного храму Пресвятої Трійці отці разом з парафіянами храму та братами-семінаристами молилися одну з найбагатших та найглибших молитов східного обряду в часі Великого посту – Утреню Страстей.

Ця Утреня особлива тим, що в часі цього богослуження можемо чути і молитися Словом Божим, а саме 12-ма Євангеліями, де описуються страсті нашого Господа. Ці читання супроводжуються піснеспівами та молитвами, які також допомагають застановитися над Христовими стражданнями.

Брали участь у цій Утрені 5 священиків у співслужінні, по черзі читаючи уривки страсних Євангелій. Спів гідно та молитовно провадили брати-семінаристи.

На завершення молитви отець-ректор прот. Петро Жук склав подяку всім присутнім, бажаючи всім благословенного вечора, та спільно з отцями освятив плащаницю, котру декілька років тому спільнота отримала в дар від отців з Франківщини, коли спільнота ще не мала великого храму. І тепер, напередодні Страсної П’ятниці, ця вже освячена плащаниця буде покладена у Гріб Господній для того, щоби вірні могли прийти до храму і у благоговінні приклонитися і помолитися Богові.

бр. Євген Василик, ІІІ курс

28127


більше...

Читайте також: