ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

У Княжичах відкрили меморіальну дошку на честь Блаженнішого Любомира

У Княжичах відкрили меморіальну дошку на честь Блаженнішого Любомира
27 16:59 2018 0 коментарів 394 переглядів

26 травня 2018 року, у суботу перед Зісланням Святого Духа, Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав відкрив та освятив меморіальну дошку на честь світлої пам’яті Блаженнішого Любомира на будинку в Княжичах, де він прожив останні десять років свого життя. У заході взяли участь отці та брати-семінаристи Київської семінарії на чолі з отцем-ректором Петром Жуком. Окрім того, до відкриття меморіальної дошки долучилися місцеві жителі, сусіди Блаженнішого Любомира, парафіяни семінарійного храму Пресвятої Трійці та гості.

У своєму короткому слові Блаженніший Святослав наголосив, що цю меморіальну дошку вирішила встановити не Церква, не мешканці цього будинку, а громада села Княжичі. І вона буде нам назавжди засобом пам'яті великої людини, великого духовного Божого чоловіка, як тут написано, морального авторитета українського народу – Блаженнішого Любомира.

Глава Церкви висловив слова подяки сільському голові Вікторові Петренку та народним обранцям, які таке рішення прийняли. Віктор Петренко у свою чергу відзначив, що відкриття дошки – дуже важлива місія місцевої влади. «Згідно з рішенням Сільської ради про присвоєння почесного громадянина села Княжичі Блаженнішому Любомиру в нас було ще одне зобов’язання – встановити меморіальну дошку на його честь. Мені дуже приємно взяти участь у відкритті цієї меморіальної дошки, тому що Блаженніший Любомир є також частиною нашого села», – додав сільський голова.

За матеріалами Департаменту інформації УГКЦ

Медіа-центр КТДС ім. арх. Гавриїла

29275


більше...

Читайте також: