ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

У Княжичах відбувся дитячий літній християнський табір «Великого бажайте!»

У Княжичах відбувся дитячий літній християнський табір «Великого бажайте!»
03 20:24 2017 0 коментарів 366 переглядів

У с. Княжичі, в стінах Київської Трьохсвятительської духовної семінарії, з 26 червня по 2 липня 2017 р. Б. відбувся дитячий літній християнський табір «Великого бажайте!». У ньому взяло участь 35 дітей, серед яких також були діти з малозабезпечених сімей, учасників АТО та сироти. Дозвілля дітей організовували брати-семінарист спільно з дівчатами-аніматорами. Методичні матеріали для проведення тематичних зустрічей про блаженства розробив колектив Катехитично-педагогічного інституту УКУ.

Щодня діти мали насичену програму та масу вражень. День починався із вставання о 7-й ранку, зарядки, Літургії та сніданку, після чого таборяни мали школу пісні та банси, різноманітні гуртки та катехизацію, великі та малі ігри, творчі завдання, естафети, ватру і навіть поїздку у Київ в Державний авіаційний музей. Також була, вже традиційна гра «Таємний друг», завдяки якій діти вчилися турбуватися один про одного, розпізнавати вподобання кожного та приносити радість окремій людині. Вони мали можливість відкрити для себе, що дарувати буває краще, ніж отримувати подарунки.

Все завершилося святковим концертом талантів. Для цього діти підготували різноманітні номери: танцювали, співали, декламували вірші і малювали малюнки, аніматори також багато співали і танцювали банси, а батьки, в свою чергу, підготували солодкий стіл, що зробило вечір незабутнім для всіх.

Команда аніматорів, адміністрація семінарії та жертводавці розуміють, що проводячи дитячий християнський табір робиться вагомий вклад у гармонійний розвиток дитини. Літургійна молитва, катехизація, ігри, танці та спільні вечори біля вогню стануть для цих діток добрим спогадом про літні канікули. Завдяки такому табору ми можемо показати їм, що бути християнином і ходити до церкви це далеко не нудно, а навіть весело. Виховання дітей є безумовно одним із найважливіших завдань, від якості виконання якого залежить і наше майбутнє. Отож, тішимося, що могли послужити Богу в такий веселий, насичений та активний спосіб.

Іванка Бедь (аніматор)

24317


більше...

Читайте також: