ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

"Царський бенкет" на Гуцульщині

"Царський бенкет" на Гуцульщині
17 14:39 2018 0 коментарів 556 переглядів

З 9 до 15 липня у Яремчі-Ямній у реколекційному будинку Згромадження Сестер Мироносиць проходив християнський табір «Запрошені на Царський бенкет», в якому взяло участь 34 дитини віком 12- 14 років з Білоцерківського протопресвітерства.  

Кожен день ми готувались до "Царського бенкету" через виконання різного роду завдань, готуючи місце, напої, їжу, музику, пісні, танці, ігри, забави, запрошуючи одні одних на це свято - свято радісної зустрічі з Господарем.

Кожного дня наші брати: Павло Тимів, Василь Морозовський та Ігор Микитин проводили катехизацію, розповідаючи про "Спільну справу", тобто Божественну Літургію, яка і є тим Царським бенкетом. Ознайомивши з її частинами, отець Віталій Марцинюк розповів про одяг священника, предмети культового вжитку, їх символіку і значення. Ми наголошували також на належній підготовці до святої Трапези – через Тайну покаяння. Щодо місця проведення Бенкету, тобто храму, ми відвідали місцевий старенький дерев’яний храм, в якому молилися Літургію, після якої парох храму отець Ілля розповів  про історію святині, опісля продовжив бр. Василь про традиції побудови храмів.

Протягом табору відчувалась конкуренція, бо учасники були поділені на три команди, для яких проводились різні конкурси, естафети, великі ігри, банси, вечір талантів, який був дуже насичений через цікаві номери, співи, танці, жарти - це насправді допомагає дитині відкрити в собі таланти і показати їх іншим, що їй вдається найкраще, над чим варто працювати для майбутнього, бо  через хоббі дитина може вибрати напрямок, над яким кожен християнин має працювати, розвивати і вдосконалювати.

Діти також були учасниками футбольного змагання, еко-акції з прибирання лісу, тренінгу на тему охорони навколишнього середовища, походу на гору Маковицю, а також різних й цікавих заходів і майстер-класів.

Дякую Богу за Вас всіх: о. Віталію Марцинюку за організацію цього тижня, за майстер класи - п. Таїсія Марцинюк, п. Катерині Лучці, п. Лідія Поліщук, п. Наталії – за допомогу нашим аніматорам у провадженні днів відпочинку; аніматорам: бр. Павлу Тиміву, бр. Василю Морозовському, Уляні Яжик - за вашу активність і готовність, ідеї і креатив, без яких було б складно. Також окреме спасибі сестрам Климентії та Михаїлі за смачну їжу, за служіння, терпеливість і любов.

Дякуємо Богові за цей чудовий час, за всіх тих людей, яких Він нам посилає, і молимося за них.

бр. Ігор Микитин, VI курс КТДС

30121


більше...

Читайте також: