ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Табір на морі для дітей з Луганщини

Табір на морі для дітей з Луганщини
15 11:51 2018 0 коментарів 524 переглядів

З 1 по 11 серпня 2018 р. Б. на березі Азовського моря, поблизу м. Генічеськ (Херсонська обл.) відбувся відпочинковий табір «Світанки України» для дітей із с. Муратове, Луганської обл. (парафія святого Миколая Чудотворця, Донецький екзархат УГКЦ). Організаторами табору були: о. Сергій Паламарчук (адміністратор парафії) та представники педагогічного колективу та батьківського комітету Муратівської школи, Світлана Сабєльнікова та Вікторія Куриленко. У таборі взяла участь 21 особа, включно з аніматорами і виховниками. В організації та проведенні табору взяли участь семінаристи Київської Трьохсвятительської духовної семінарії: диякон Дмитро Кудін (випускник семінарії, керуючий табором) та Микола Дзюрах (V курс, виховник-аніматор), а також аніматор Уляна Кахнич. Табір відбувся за сприянням грошової допомоги п. Брігіт Вебер (Brigitte Weber) із Баварії (Німеччина).

До щоденного розпорядку дня входили: ранкова руханка та купання в морі, відкриття дня з винесенням прапора та співом Гімну України, Божественна Літургія, катехитичні та пізнавальні заняття і зустрічі, ігри, конкурси, естафети та банси, співи та багато іншого. Кожен день був насичений приємним і веселим спілкування, діти з радістю ділилися своїми талантами та увагою один до одного.

Велика подяка жертводавцям, завдяки яким стало можливим організувати такий чудовий відпочинок, а також усім організаторам, учасникам і аніматорам табору.

д-н. Дмитро Кудін

Для ілюстрації нижче подаємо коментарі з мережі Facebook деяких учасників табору:

«Щасливі аніматори, бо табір для дітей с. Муратове, Луганської обл. пройшов БоМбЕзНо і ЧуДеСнО! Дякую всім! Ви чудові...».

«Это были мои лучшие и незабываемые дни в лучшем лагере и с наилучшими людьми. Как же я скучаю по этому времени которое я провёл с вами».

«Це справді були найкращі дні!».

«Это был лучший отдых. Спасибо за хорошо проведённое время. В этом лагере были лучшие аниматоры».

 «Самі чудові дні з кращими дітьми і друзями!».

«Табір «Світанки України». Ми граємо, бавимося, дуже добре відпочиваємо! Нам цікаво і весело!».

«Дякуємо за чудові дні у таборі».

 

30661


Коментарі


(15.08.2018 12:50)

Чудово! ☺

більше...

Читайте також: