ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Семінарійний гурт "МетаНоя" презентував пісню, присвячену блаженнішому Любомирові (ДОДАНО ВІДЕО)

Семінарійний гурт "МетаНоя" презентував пісню, присвячену блаженнішому Любомирові (ДОДАНО ВІДЕО)
01 20:32 2018 0 коментарів 740 переглядів

Гурт "МетаНоя" - ЛюбоМир

Рівно рік тому, 31 травня 2017 р. Б. відійшов у вічність архиєпископ-емерит кардинал блаженніший Любомир Гузар.

Пророк, проповідник, провісник миру, мудрець – цей ряд можна продовжувати довго і мабуть чи буде до кінця вичерпаний. Але все ж, як він все життя прагнув, сьогодні блаженнішого Любомира можемо без сумнівів назвати ЛЮДИНА. Людина, яка жила, яка все життя присвятила Богу. Особа, яка любила і вчила інших любити, яка несла в собі мир і навколо себе творила мир. Ось про таку Людину семінаристи Київської Трьохсвятительської духовної семінарії, а також й учасники гурту «МетаНоя» створили пісню. Мабуть, перша пісня про нашого Любомира. Пісню готували спеціально до річниці смерті блаженнішого. Як згадує автор пісні, яким є студент ІІІ курсу КТДС, Іван Височанський:

«Рік тому виникла ідея написання пісні про цю справді видатну особу. І це сталося одразу після того, як я дізнався про його смерть. Ми в семінарії були усі шоковані, але водночас і раді, що матимемо такого заступника тепер на небесах. Це, як писала Ліна Костенко, «з журбою радість обнялась». Така радість, що міг доторкнутися хоча б трішки до життя, міг слухати його мудре слово, міг з ним молитися. Тому хотілося вшанувати його тим, що вмію, а саме піснею, саме співом. І так близько 11 години вечора 3 червня був написаний текст до пісні «ЛюбоМир».

Не легка пісня емоційно, не легка пісня для виконання, але найкращий подарунок, бо від щирого серця. Учасники гурту «МетаНоя» здійснили запис даної пісні за підтримки племінниці блаженнішого Любомира, Марії Рипан, яка охоче допомогла братам. Запис же був здійснений на музичній студії «Crosscountry».

Але також разом з піснею презентований відео-кліп з використанням різних фото та відео з блаженнішим Любомиром, у здійсненні якого можна завдячувати студенту папської колегії в Римі Тарасу Жеплінському.

Бути Людиною, Любов, Мир, святість життя, життя з Богом, а також і заповіт «Моліться і працюйте» - усе це є тими головними закликами, які звучать до усіх нас у пісні «ЛюбоМир».

Про саму назву говорять брати, що це не вони її придумали, а Господь наділив цим іменем блаженнішого. Ім’я Любомир, яке включає в собі два важливі поняття Любові і Миру – це те, що нам так потрібно і те, до чого кличе нас Господь через свого посланця, блаженнішого Любомира Гузара.

Складно сказати, скільки ще попереду пісень буде про Любомира Гузара, важко сказати, скільки всього ми ще не знаємо про нашого провідника, але знаємо точно, що є початок цьому ділу і є перший в музичній царині плід про Людину, яка уприсютнювала Бога тут, поміж нас.

                                                                                  Медіа-центр КТДС

29494


більше...

Читайте також: