ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Семінарійний гурт «МетаНоя» працює над спільним християнським збірником пісень

Семінарійний гурт «МетаНоя» працює над спільним християнським збірником пісень
26 10:03 2017 0 коментарів 397 переглядів

Музична студія «Ceciliarec» гурту «Кана» та Комісії у Справах Молоді УГКЦ створили музичний проект, метою якого є підвищення творчих здібностей католицьких музичних гуртів з цілої України. Спеціалізована комісія відібрала 9 найкращих колективів, серед яких є також гурт Київської Трьохсвятительської Духовної Семінарії  «МетаНоя». Результатом цього проекту буде випуск спільного диску, до якого ввійдуть 2 пісні «МетаНої» у вересні цього року.  

 З 19 по 24 червня в місті Івано-Франківськ «МетаНоя» працювала на студії «Ceciliarec» над записом двох пісень «Наш Небесний Царю» і  «Любити». Запис є клопіткою справою і тому вимагає багато зусиль, терпіння та емоцій. Але поставлена ціль була досягнена. Цей запис відбувався під керівництвом музикантів гурту «Кана», а саме гітариста Олексія Каплунського та вокалісти Христини Підлісецької.

«Для нас були особливими минулі вихідні» - розповідає бас-гітарист гурту бр. Ігор Дмитришин. «Протягом тижня нашому колективу вдалося преобразити наші пісні і надати їм кольорів та емоцій» - наголошує вокаліст гурту, Іван Височанський.

Запис – це потреба кожного музиканта та колективу, особливо, коли йдеться про християнські колективи в Україні, бо досі таких проектів ніхто не робив. Ми намагались якомога яскравіше виразити почуття композицій шляхом їхнього аранжування. Ми всі задоволенні та натхненні цим прожитим часом, він був по справжньому благословенним.

Офіційне оприлюднення пісень відбудеться 8 вересня у місті Львові на фестивалі «Вітер-на-Дії».

Дякуємо ректорату семінарії за підтримку у розвитку, батькам і близьким людям за віру в нас. І гурту «Кана» та студії «Ceciliarec» за втілення наших мрій у життя.

бр. Владислав Ігнатюк,

Vкурс,

гітарист гурту «МетаНоя»

24268


більше...

Читайте також: