ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Семінарійна спільнота взяла участь у святкуванні 100-ї річниці з дня проголошення Акту Злуки

Семінарійна спільнота взяла участь у святкуванні 100-ї річниці з дня проголошення Акту Злуки
27 19:43 2019 0 коментарів 170 переглядів

22 січня 2019 року Україна відзначає 100 років з дня проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки 1919 р.

Семінарійна спільнота на чолі з ректором протоєреєм Петром Жуком та префектом з дисциплінарної частини КТДС отцем Інокентієм Волошином взяла активну участь у проведенні святкувань в селі Княжичі. Даний захід проводився на території Княжицької школи. На ньому були присутні голова сільської ради Віктор Петренко, настоятель Спасо-Преображенського монастиря УПЦ в селі Княжичі архимандрит Іларіон, також інші представники громади села та місцевої влади. Кожне слово було промовлено із закликом до єдності, до миру та до спільного блага, яке виборювала Україна протягом багатьох років.

На заході лунали патріотичні пісні у виконанні хору Київської Трьохсвятительської духовної семінарії, також долучились інші колективи та діти села, які піснями та віршами вшановували пам’ять всіх тих, які захищали Україну від занепаду та плекали нашу державність. Бо, будучи під тиском Російської та Австро-Угорської імперії, українці все-таки змогли возз’єднатися на своїй землі в єдину Українську державу.

Дякуємо всім, хто був присутній на цьому заході, кому не байдужа доля нашої України і хто підтримував її у цей непростий час. Та молимось за мир в Україні та за всіх тих, хто боронить суверенітет України в цей непростий час!

бр. Павло Тимів, IV курс

32836


більше...

Читайте також: