ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Семінаристи провели дитячий християнський табір «Царський бенкет» у селі Вільшаники (Селекційна станція), поблизу Білої Церкви

Семінаристи провели дитячий християнський табір «Царський бенкет» у селі Вільшаники (Селекційна станція), поблизу Білої Церкви
11 15:31 2018 0 коментарів 440 переглядів

З 23 по 26 липня 2018 р. Б. біля м. Біла Церква при парафії святого арх. Михаїла (Селекція) відбувся табір для дітей «Царський бенкет». На запрошення адміністратора парафії о. Ігоря Гріщенка для допомоги в проведенні табору приїхали студенти Київської Трьохсвятительської духовної семінарії: диякон Дмитро Кудін (випускник семінарії) та брат Андрій Кремза (ІІ курс).

Для учасників відпочинку було передбачено проведення різноманітних конкурсів, вікторин, забав, бансів та багато іншого. У таборі брали участь діти парафії та діти з центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода», що в м. Біла Церква.

Розпочинався день із спільної молитви, потім згідно з розпорядком були рухливі ігри на свіжому повітрі, співання пісень або школа танцю, Божественна Літургія для дітей та прихожан парафії. Пізніше були катехизації про дружбу, молитву та храм. Варто підкреслити неабиякі творчі здібності дітей, адже всі радо брали участь в інсценізації біблійних притч за допомогою пантоміми. Неймовірний шквал емоцій викликали естафети.

Також до нас на табір завітав референт із питань екології Київської архиєпархії УГКЦ, о. Роман Романович, який розповідав дітям про важливість берегти екологію України. Безумовно, що такий відпочинок, коли відпочиває і тіло, і душа – найкращий, адже «все, що ви робите, – робіть на славу Божу», – вчить ап. Павло.

бр. Андрій Кремза, ІІ курс

30609


більше...

Читайте також: