ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Семінаристи послужили під час святкування храмового празника в Северинівці

Семінаристи послужили під час святкування храмового празника в Северинівці
30 22:59 2018 0 коментарів 573 переглядів

Сьогодні, 30.09.2018 р. Б., у день пам'яті святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії в котеджному містечку Северинівка відбулася архиєрейська Божественна Літургія з нагоди храмового свята та річниці посвячення храму, яку очолив секретар синоду єпископів УГКЦ преосвященніший владика Богдан (Дзюрах) у співслужінні зі священниками Київської Архиєпархії. Також під час богослужіння співслужив випускник КТДС диякон Дмитро Кудін, а семінаристи 4 курсу послужили в якості архиєрейської прислуги.

Під час проповіді владика Богдан заохочував вірних наслідувати приклад святих мучениць у витривалості, любові до Бога та відданості Христовій вірі. «Мати і діти сказали: «Христа ми ніколи не відречемося». І тоді цісар віддав тих дівчат на жорстокі тортури. Їхня мати Софія прагнула лише одного, щоб її діти ніколи не відреклися Христа. І діти були вірні. Потім цісар побачив, що тортури не дають ніякого результату і наказав стяти дітям голови. Софія забрала тіла своїх дочок, поклала до гробу, обложила квітами, похоронила за християнським звичаєм. Ще три дні вона перебувала біля могил і тоді вона відійшла до Господа по вічну нагороду. Ця подія показує величність символу віри перед лицем погроз», - сказав владика.

Також єпископ зазначив, що наша батьківщина є на небі з Отцем Небесним: «Ми тут на землі є лише прочанами, які шукають Бога. Кожний із нас ставить собі питання: «А як нам дійти до Царства Небесного?». А відповідь на це питання нам покаже приклад життя святих мучеників, які вже досягнули ціль земної мандрівки, яку ми ще з вами продовжуємо. Отож святі нас вчать, що найважливішим у житті християнина є скарб святої віри. Віра дає обітницю вічного життя. Вічне життя – це Боже життя, як маємо його у собі, і коли ми його маємо, то смерть над нами більше не панує...».

Опісля Літургії відбувся святковий концерт за участі учнів та учениць Макарівської музичної школи, на якому присутні мали нагоду почути українські та зарубіжні музичні твори, а також поспілкуватися в родинному парафіяльному колі.

бр. Сергій Капущак, IV курс

31469


більше...

Читайте також: