ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Семінаристи послужили під час освячення храму УГКЦ в м. Южному

Семінаристи послужили під час освячення храму УГКЦ в м. Южному
09 20:45 2018 0 коментарів 736 переглядів

8 липня 2018 р. Б. Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав освятив новозбудований храм у місті Южному, Одеської області, на честь верховних апостолів Петра і Павла. Співсвятителем освячення храму був владика Михаїл Бубній, екзарх Одеський та адміністратор Кримський УГКЦ. Чин освячення храму супроводжував хор з м. Коломиї, а брати КТДС прислуговували в якості архиєрейської прислуги.

Перед початком Божественної Літургії блаженнішого Святослава зустріли діти з короваєм на чолі з отцем-парохом Василем Колодчином, а також духовенство та монашество. «Сьогодні для нас, які зібралися в цьому новоосвяченому храмі, історичний момент, коли відчуваємо, що зараз ми зібралися в ім’я Боже… У сьогоднішньому Євангелії читаємо, що до Ісуса Христа принесли розслабленого чоловіка. Цей розслаблений – дуже цікава постать. Він, начебто, здорова повноцінна людина, але розбита в собі, тобто немає осердя, яке могло би зв’язати воєдино всю його істоту. А причина такого розслаблення, як каже Син Божий, не лише фізична недуга, а – духовна. Мабуть, наш Спаситель як добрий лікар душ і тіл бачить цього чоловіка та відразу торкається причини і каже слова, які ніхто не очікував почути: “Прощаються тобі твої гріхи!”, – звернувся на початку проповіді до вірних Предстоятель УГКЦ.

«Нехай цей храм стане місцем взаємної любові, ділення досвіду, сили та благодаті Святого Духа, яка є діяльною і реальною сьогодні між нами; щоб кожен, хто сюди приходить, почув слова: "Бадьорися, сину! Бадьорися, доню! Прощаються тобі твої гріхи!"», – наприкінці промовив Блаженніший Святослав.

Після Божественно Літургії Глава УГКЦ подякував парохові церкви о. Василю Колодчину, директору «Карітасу-Одеса», за багаторічну і плідну працю, служіння людям, а також уділив звання протоієрея з правом носити хреста з прикрасами.

бр. Сергій Капущак, IV курс КТДС

30078


більше...

Читайте також: