ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Семінаристи послужили під час Архиєрейської Божественної Літургії з нагоди десятої річниці заснування парафії у м. Знам’янка

Семінаристи послужили під час Архиєрейської Божественної Літургії з нагоди десятої річниці заснування парафії у м. Знам’янка
30 11:01 2018 0 коментарів 424 переглядів

29 липня в місті Знам'янка (Кіровоградська обл.) відбулася Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив екзарх Одеський і адміністратор Кримський преосвященніший Михаїл (Бубній). Парафія тепло привітала владику хлібом і сіллю.

Спів провадив квартет братів-семінаристів 6-го курсу Тернопільської вищої духовної семінарії, а прислуговували двоє братів Київської Трьохсвятительської духовної семінарії.

У часі проповіді владика подякував вірним, що вони в такій чисельності прибули на свято рідної парафії і наголосив: «Ми живемо в бурхливому світі, і той знак, який Ісус явив Петрові на морі, є символом нашого життя, а апостол Петро, який йде до Христа – символ кожного християнина, кожного з нас, який крокує на зустріч Ісусові. Дуже важливо мати звернені очі на Бога, тому, коли Петро вийшов з човна, повірив словам, повірив Ісусові, сконцентрував свою увагу на ньому, пішов по воді. Але як тільки він відвернув свою увагу, свій погляд від Нього – засумнівався і почав тонути. Кожний із нас, брати і сестри, у своєму житті напевне досвідчував сумнівів, розчарувань. Особливо зараз наш український народ трохи розчарований життям, нашими керівниками, однак не треба, не можна впадати у відчай, бо це є буря, яку треба подолати з Богом. Кожний із нас, незалежно де і до якого стану покликаний, повинен бути відповідальним і виконувати те, що довірив йому Господь, щоби скористатися тим життям, яке Він дав нам. І пам’ятаймо завжди, у будь-якій ситуації, де б ми не були, наші очі мають бути звернені на Господа. Тоді будуть успіхи, гаразди і ці бурхливі хвилі нашого життя проходитимуть повз нас і не будуть нам загрожувати».

По завершенні Божественної Літургії владика Михаїл, оцінюючи ревність для Божої слави і добра Української Греко-Католицької Церкви, своїм декретом нагородив пароха отця Івана Проця нагрудним золотим хрестом, піднісши його до гідності протоієрея. А також в особливий спосіб склав подяку тим сім’ям парафії, які вклали свою лепту на розбудову й окрасу Божого Храму.

Після цього відбувся Чин малого освячення води і окроплення нею вірних.

Щиро вітаємо отця пароха Івана Проця з потрійним святом: 1030-літтям хрещення Руси-України, 10-літтям парафії й піднесенням до гідності протоієрея. Бажаємо Божого благословення на подальше плідне служіння, щедрих Божих ласк, зростання в любові на многії і благії літа!

Бр. Богдан Луговий, V курс

30405


Коментарі


Марія Марія (30.07.2018 23:16)

Дякуюмо, Преосвященному Владиці за спільну святкову молитву та хлопцям семінаристам за чудовий спів, отцю Івану за невтомний труд і незламний дух. Нехай Господь у силі Вас тримає, а Божа Мати Неустанно помагає...

більше...

Читайте також: