ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Семінаристи послужили під час Архиєрейської Божественної Літургії у с. Володимирівка (Кіровоградська обл.)

Семінаристи послужили під час Архиєрейської Божественної Літургії у с. Володимирівка (Кіровоградська обл.)
30 10:41 2018 0 коментарів 347 переглядів

28 липня 2018 р. Б. у селі Володимирівка (Кіровоградська обл.) з нагоди храмового свята, 10-ти років парафії, а також 1030-ліття хрещення Руси-України відбулася Архиєрейска Божественна Літургія, яку очолив преосвященніший владика Михаїл (Бубній), екзарх Одеський та адміністратор Кримський.

Перед початком Богослужіння парафіяни на чолі з парохом – отцем Іваном Процем тепло привітали владику у своєму селі. Спільнота щиро раділа з нагоди приїзду екзарха, який своєю присутністю підкреслив важливість святкування історичної події хрещення Руси-України.

Двоє наших братів Богдан Луговий (V курс), Олександр Метленков (I курс) допомогли в організації і проведенні святкувань. А спів провадив квартет братів VI-го курсу Тернопільської вищої духовної семінарії.

На Архиєрейській Божественній Літургії владика наголосив: «Глобальному наверненню Русі, в першу чергу, посприяли щире переконання князя Володимира в істинності християнської віри і радикальні позитивні зміни в ньому самому».

По завершенні богослужіння всі присутні мали нагоду відновити хресні обіти, як ще один символ того, що святкування історичної події хрещення Руси-України аж ніяк не втратило, але й набуло своєї актуальності в наші дні.

Далі відбулося освячення води і окроплення нею вірних біля дерев'яного хреста, на місці якого буде збудований храм.

У пам'ять про значну подію 1030-ліття хрещення Руси-України сільська рада виділила ділянку землі, на якій громада встановила монумент Пресвятої Богородиці, явленної у Меджугор'є. По завершенні освячення статуї владика нагадав вірним про те, що Матінка Божа ще з початків християнства на Русі стала покровителькою і опікункою нашого народу.

Бр. Богдан Луговий, V курс

30373


більше...

Читайте також: