ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Семінаристи КТДС прислуговували під час освячення храму Матері Божої Неустанної Помочі у м. Славутич

Семінаристи КТДС прислуговували під час освячення храму Матері Божої Неустанної Помочі у м. Славутич
15 20:39 2018 0 коментарів 775 переглядів

Сьогодні, у Провідну (Томину) неділю, Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав освятив у м. Славутич греко-католицький храм Матері Божої Неустанної Помочі. Перед початком Божественної Літургії Блаженнішого Святослава зустріли діти, які розповідали вірші і вручили коровай; а також духовенство, монашество та вірні УГКЦ.

Очолив Богослужіння Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Святослав, а співслужили отці із Київщини, Франківщини, Львівщини, Чернігівщини. Також були присутні: владика-номінант о. Петро Лоза (ЧНІ), декан Чернігівського протопресвітерства о. Роман Пушка та економ Київської архиєпархії о. Іван Сохан. Посвячення та Літургію співом супроводжували сестри Місіонерки Найсвятішого Ізбавителя, а прислуговували брати-семінаристи Київської Трьохсвятительської духовної семінарії.

У своїй проповіді Блаженніший Святослав сказав такі слова: «Господь Бог каже Вам не будьте невіруючими, як Тома. Не закривайте ваші серця, а відкривайте нові дороги, які ведуть до Бога. Відкрийте та запрезентуйте ваше серце іншим людям, щоб вони також пізнали Господа нашого Ісуса Христа».

Опісля Архиєрейської Божественної Літургії духовенство та віряни на чолі з Главою УГКЦ пішли до меморіалу жертв Чорнобильської атомної електростанції та помолилися воскресну Панахиду. Як сказав Блаженніший Святослав: «Завдяки цим людям ми усі зараз живі. Вони є прообразом Воскресіння Христового, бо Христос також віддав Своє життя за гріхи цілого світу. Вони дали нам майбутнє».

Храм Матері Божої Неустанної Помочі будувався 2 роки під керівництвом отця-пароха Юрія Логази, який отримав священичу нагороду – право носити золотий хрест. До будівництва храму доклалися усі парафіяни.

На завершення Богослужіння Глава УГКЦ подякував будівничим храму, жертводавцям і всім парафіянам.

бр. Сергій Капущак, ІІІ курс

Фото: о. Юрій Логаза

28538


більше...

Читайте також: