ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Семінаристи колядували у храмі святого Василія Великого

Семінаристи колядували у храмі святого Василія Великого
11 12:14 2018 0 коментарів 258 переглядів

8 січня брати-семінаристи Київської Трьохсвятительської духовної семінарії продовжили своє мандрування з колядою і цього разу радо відгукнулися на запрошення отців Василіян, які завжди так чудово і щиро приймають нас у стінах свого храму, що знаходиться на Львівській площі.

Взявши участь у святковій Літургії, а в цей день свята Церква вшановує празник Собору Пресвятої Богородиці, семінаристи розпочали коляду у храмі з гучних святкових різдвяних віншувань.

Ще більшого бажання прославляти Бога у цих колядках додавало величезне захоплення людей, які так палко і щиро підтримували братів у їхньому співі. Не було жодного, хто б не знав слів відомих колядок: всі, від наймолодшого до найстаршого, взяли участь у цій коляді в храмі отців Василіян!

Коляда братів закінчилася спільною колядкою «Нова радість стала», яку вірні так гарно підтримали, наче великий хор.

Це справді передало нам великий і сильний дух Божого Різдва, бо де ще, як не в колядках можна оспівати цю невимовну велич народження Спасителя і Божого приходу у цей світ.

Нехай Різдвяна коляда лунає у кожному домі, нехай ця традиція не вмирає, нехай колядка залунає у кожній оселі і наповнить її і Ваші серця миром, душевним спокоєм і Божою благодаттю!

Христос Рождається! Славімо Його!

бр. Марко Коберинко, ІІ курс

27119


більше...

Читайте також: