ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Семінаристи говорили про святість та культ вшанування померлих на Радіо Марія (додано посилання на аудіо-запис)

Семінаристи говорили про святість та культ вшанування померлих на Радіо Марія (додано посилання на аудіо-запис)
Жовтень 31 09:25 2018 0 коментарів 425 переглядів

29 жовтня VI курс Київської Трьохсвятительської духовної семінарії в рамках курсу «Мас-медіа і душпастирство» побував на Радіо Марія. Цього разу це не була ознайомча екскурсія про діяльність та внутрішню роботу на радіо, а – практичне застосування теоретичних знань із пройденого курсу у прямому ефірі-бесіді на тему «Святість та культ вшанування померлих».

Розмова-бесіда почалась о 13:00 і тривала рівно годину. За цей час семінаристи встигли торкнути багато цікавих тем, таких як: загробне життя, святість, культ мучеників, культ померлих, звичай поминання наших померлих, чистилище, митарства та ін. У студію Радіо Марія надходили дзвінки слухачів із цікавими питаннями, на які семінаристи давали відповіді. Для багатьох братів це був перший досвід ознайомлення з роботою на радіо.

Загалом розмова вийшла цікавою та насиченою, що можна було почути із відгуків людей, які слухали. Бесіда завершилася спільною молитвою, після чого брати заспівали пісню «Помолимось за мертвих і живих».

Висловлюємо щиро подяку працівникам Радіо Марія за гостинність та чудову атмосферу. Також дякуємо п. Олені Данилюк, викладачу дисципліни «Мас-медіа і душпастирство», за можливість ближче познайомитися із медіа, яке на сьогоднішній час відіграє непересічну роль в душпастирстві та євангелізації.

Слухайте аудіо-запис розмови за цим посиланням: семінаристи на Радіо Марія.

бр. Юрій Шабанов, VI курс

32030


більше...

Читайте також: