ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Семінаристи долучилися до організації християнського табору у Вишгороді

Семінаристи долучилися до організації християнського табору у Вишгороді
03 19:41 2018 0 коментарів 289 переглядів

У період з 23 по 29 липня 2018 року у м. Вишгород, при соборі Вишгородської Богородиці УГКЦ проходив дитячий християнський табір «Веселі канікули з Богом». Серед аніматоів табору було четверо семінаристів Київської Трьохсвятительської духовної семінарії: бр. Роман Тимів, бр. Сергій Капущак, бр. Михайло Крамар та бр. Богдан Луговий.

Щодня аніматори та діти прекрасно проводили час, отримували купу позитивних вражень. Кожен день до учасників табору приходили все нові та нові діти. Протягом дня на учасників чекали різноманітні цікаві заняття: танцювання бансів, різні ігри, гуртки, JustDance, мультфільми для найменших, екскурсія на ГЕС. Кожного дня всі спільно молилися Божественну Літургію, а також відбувалися катехизації, які проводили семінаристи.

Найбільше для організації табору посприяв місцевий парох – отець Тарас Валах. Він допомагав знайти бажаючих на табір, організував харчування, а також завжди підтримував аніматорів. Сподіваємось, що проведення цього табору пішло на користь семінаристам, які набрались досвіду, дітям, батькам та організаторам, які могли краще познайомитись із християнським життям, та діяльністю Української Греко-Католицької Церкви.

Бр. Роман Тимів, Ікурс

30476


більше...

Читайте також: