ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

«Свято Зіслання Святого Духа є святом надії»: Блаженніший Святослав на празничній Вечірній Зіслання Святого Духа та облечинах семінаристів І курсу

«Свято Зіслання Святого Духа є святом надії»: Блаженніший Святослав на празничній Вечірній Зіслання Святого Духа та облечинах семінаристів І курсу
27 17:23 2018 0 коментарів 677 переглядів

Традиційно у свято Зіслання Святого Духа брати-семінаристи І курсу Київської Трьохсвятительської семінарії мають облечини, тобто отримують благословіння на носіння підрясників. Цьогоріч урочистість відбулася перед Великою Вечірньої з Литією з нагоди празника Зіслання Святого Духа в семінарійному храмі Пресвятої Трійці за участю Блаженнішого Святослава, Отця та Глави нашої Церкви.

Напередодні великого празника, в суботній вечір 26 травня 2018 року, Блаженніший Святослав відслужив Велику Вечірню з Литією. Співом богослужіння супроводжував хор КТДС. Під час проповіді Блаженніший наголосив на тому, що свято Зіслання Святого Духа є Днем Народження Христової Церкви. «Дух Святий у своєму освяченні дає нам надію, – вважає Глава Церкви, – тому свято Зіслання Святого Духа є святом надії. Ми навіть служимо сьогодні в зелених священичих одежах. Бо це - колір надії, колір життя. Надія, як учить нас Василій Великий, – це є чеснота подорожуючого. Бо надія сповняється, коли ми отримуємо те, на що надіємося».

Опісля свою подяку Блаженнішому за участь у святкуваннях храмового свята висловив отець-ректор Петро Жук. Насамкінець Блаженніший Святослав усім і кожному побажав, аби ми сповнилися Духом Святим, Який би кожного з нас навіки злучив з Богом, щоби ми були Божими дітьми.

За матеріалами Департаменту інформації УГКЦ

Медіа-центр КТДС ім. св. арх. Гавриїла

29299


більше...

Читайте також: