ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Святкування Стрітення в КТДС

Святкування Стрітення в КТДС
15 22:26 2018 0 коментарів 495 переглядів

Сьогодні, 15 січня 2018 року Божого, в храмі Пресвятої Тройці КТДС відбулися святкові богослуження з нагоди свята Стрітення Господнього.

Святкування розпочалось Великою Утренею, яку очолив духівник семінарії отець Єронім Івашків. Після цього розпочалась урочиста Божественна Літургія, очолювана ректором КТДС протоієреєм Петром Жуком у співслужінні отців нашої семінарії. Також спільнота братів-семінаристів вітала на Літургії отця Павла Савку, який ще зовсім недавно був студентом КТДС, а зараз продовжує студії в Римі.

Під час проповіді отець Петро наголосив, що ми як християни мусимо нести те світло, яке своїм приходом на світ засвітив Христос. Також отець-ректор не оминув увагою богопосвячених осіб, адже свято Стрітення є святом монашества. "Дякуємо Богові, що в нашій спільноті є преподобні сестри та преподобний отець Єронім, які сьогодні в особливий спосіб переживають це свято. Дякуємо їм за те, що своїм життям, своїм служінням свідчать те, що в цьому світі ще є любов", - сказав проповідник.

Після Божественної Літургії за давньою традицією відбулося окроплення свічок свяченою водою.

Вітаємо зі святом наших преподобних сестер і отця-духівника й просимо в Бога всіх ласк в їхньому служінні!

Медіа-центр КТДС імені святого архангела Гавриїла

27655


більше...

Читайте також: