ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Святкування Пасхи в екуменічному храмі Архистратига Михаїла та Українських Новомучеників УГКЦ

Святкування Пасхи в екуменічному храмі Архистратига Михаїла та Українських Новомучеників УГКЦ
08 12:24 2018 0 коментарів 342 переглядів

Воскресіння день, просвітімся люди!

Пасха Господня, Пасха – від смерти бо до життя

 і від землі до небес Христос Бог нас перевів –

перемоги пісню співаємо.

Сьогодні, 8 квітня, свята Христова Церква вшановує величний і славний празник – Воскресіння Христове. Із цієї урочистої нагоди вчора ввечері, близько опівночі, в екуменічному храмі Архистратига Михаїла та Українських Новомучеників УГКЦ вірні молилися Пасхальну утреню та святкову Божественну Літургію.

Богослужіння очолив ректор Київської Трьохсвятительської духовної семінарії прот. Петро Жук, а співслужив прот. Андрій Дорчак, економ семінарії. Молитву співом супроводили брати-семінаристи, учасники семінарійного октету «Аксіос». Радість молитви з нами розділяли наші сестри-мироносиці, які невтомно і сумлінно сповнюють своє служіння у стінах семінарії.

У цю величну і таємничу ніч спільно помолитися Божественну Літургію прийшли і наші вірні. Після святкової утрені та Служби Божої відбулися чин благословення пасок і молитва на благословення артоса.

Перед тим, як залишити храм і повернутися додому у цю святкову і радісну ніч, вірні разом помолилися «Боже, великий, єдиний» за мир і спокій в Україні, за військових, які служать, захищаючи нашу державу.

Сьогодні бажаємо Вам миру у серці, Божої любові, яка постійно огортає і зігріває, великої радості і справжнього щастя. Христос воскрес!

Медіа-центр КТДС ім. арх. Гавриїла

28427


більше...

Читайте також: