ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Святкування 1030-ліття Хрещення Русі-України в Патріаршому соборі Воскресіння Христового

Святкування 1030-ліття Хрещення Русі-України в Патріаршому соборі Воскресіння Христового
17 10:57 2018 0 коментарів 204 переглядів

14 серпня 2018 року Божого, коли наша Церква згадує хрещення Русі-України святим рівноапостольним князем Володимиром, у Патріаршому соборі Воскресіння Христового відбулася святкова архієрейська Божественна Літургія, яку очолив єпископ-помічник Київський владика Йосиф Мілян у співслужінні з Апостольським нунцієм в Україні архієпископом Клаудіо Ґуджеротті та священиками Київської Архиєпархії. На святкуванні 1030-ліття хрещення Русі-України були присутні студенти Київської Трьохсвятительської духовної семінарії на чолі з префектами: отцем Інокентієм Волошиним, отцем Андрієм Дорчаком, а також духівником семінарії отцем Миколою Семенишином.

Під час проповіді, вітаючи архієпископа Клаудіо, владика Йосиф пригадав усім, що наша Церква завжди шукала єдності, тому й відновила єдність з Апостольським престолом та наслідником апостола Петра в 1596 році при підписанні Берестейської унії.

Опісля владики Йосифа до всіх присутніх зі словом звернувся Апостольський нунцій. Вадика Клаудіо підкреслив, що як Христос помер і воскрес, так само відбувається з кожним народом, а Хрещення – це насамперед акт віри.

Під час Божественної Літургії відбулося відновлення Хресних обітів, а по її завершенні всі процесійно рушили до берега Дніпра, де відбулося велике Августовське водосвяття і посвячення зілля.

Проповідь Архиєпископа Клаудіо Гуджеротті на свято Маковея

Святкування:

УГКЦ відзначає річницю Хрещення України-Руси і празник Маковея

Бр. Ігор Микитин, VI курс

Фото: Київська Архиєпархія УГКЦ

30721


більше...

Читайте також: