ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Святкування Покрови Пресвятої Богородиці у КТДС

Святкування Покрови Пресвятої Богородиці у КТДС
Жовтень 14 22:35 2018 0 коментарів 361 переглядів

Сьогодні, 14 жовтня, у стінах КТДС відбулась Божественна Літургія з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці, очолювана о. Інокентієм Волошином, префектом КТДС з виховної частини, яку своїм співом супроводжував семінарійний хор. Також своїм візитом порадував нас о. Богдан Лука, парох парафій Дрездена та Ляйпцига, який навідався до нашої семінарії зі своєю сім’єю.

У цей день, окрім вшанування нашої Небесної Матері, наша держава святкує День захисника України. Особливою заступницею та хоронителькою наших захисників є Пресвята Діва. Виголошуючи проповідь, о. Інокентій розповів парафіянам та всім присутнім у храмі історію про молодого хлопця, котрий захищав Україну на передовій. Цей юнак, перебуваючи перед загрозою бути підірваним на мінному полі разом з командою, яку він очолював, попросив в Матінки Божої допомоги, і Вона допомогла йому в дивовижний спосіб: наперед його підрозділу вибігла козуля, що спокійно пішла через мінне поле і воїни безпечно попрямували за нею, не втративши жодного з членів команди. Це є ще одним із численних свідчень, що Пресвята Богородиця в дивовижний спосіб справді покриває наш народ та його захисників своїм омофором.

Також брати нашої семінарії підготували міні-концерт стрілецьких, повстанських та патріотичних пісень, які разом із хором співали й самі вірні. У такий спосіб ми хотіли показати, що пам’ятаємо про тих, хто захищав, захищає та буде захищати нашу Батьківщину.

бр. Маркіян Буняк, II курс

31617


більше...

Читайте також: