ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Щиро вітаємо, преподобні сестри!

Щиро вітаємо, преподобні сестри!
12 07:30 2019 0 коментарів 533 переглядів

Мироносиці прийшли вранці,

квапливо прибувши до твого гробу,

 і шукали тебе, Христе,

 щоб намазати пречисте твоє тіло.

 Але, звідомлені словом ангела,

 розказали апостолам радісні новини,

 що воскрес Начальник нашого спасіння.

 Він полонив смерть,

 дарував світові вічне життя і велику милість

(Стихира Вечірні з Неділі Мироносиць) 

Сьогодні, 12 травня 2019 року Божого, свята Церква святкує Неділю Мироносиць. Цей світлий празник пригадує нам про жінок, яких велика любов до Ісуса привела до Господнього гробу, що став порожнім, бо Христос воскрес!

Цієї неділі наша семінарійна спільнота радіє і щиро вітає дорогих сестер Мироносиць, що протягом багатьох років ревно трудяться і служать у стінах нашої семінарії.

Преподобні сестри, вітаємо вас із Неділею Мироносиць! У цей святковий день бажаємо вам Божого миру, який є дарунком воскреслого Христа своїм учням; великої справжньої радості, якої ніщо не може забрати. Бажаємо вам здоров’я, наснаги, любові та добра!

Хай Господь Ісус Своєю милосердною любов’ю зігріває ваші серця, притягуючи їх до Себе. Нехай Божа благодать підтримує, кріпить і оберігає вас. Хай Господь рясно обдаровує вас Своїми благами та щедротами та веде Своїми святими дорогами. Хай Пречиста Діва Марія неустанно заступається за Вас, випрошуючи ласки для вас і всього вашого Згромадження.

Бажаємо вам кожного дня втішатися Божою присутністю та особливим покликанням бути Христовими нареченими.  

Велике вам спасибі за невтомне служіння, за добрий приклад, щирі усмішки, добрі слова. Нехай Господь щедро благословляє Вас, даруючи многії та благії літа!

Побажання від братів:

«Спасибі вам за приклад справжнього служіння і цілковитого відання себе Ісусові» (бр. Юрій Шабанов, VI курс).

«Дорогі сестри, дякую, що вдосвіта, заки ще не розвиднілося, несете Ісусові через нас пахуче миро» (бр. Назар Шевчук, V курс).

«Дякуємо, що несете мир!» (бр. Михайло Крамар, V курс).

«Преподобні сестри, дякую за ваше служіння та приклад виконання Божої волі у своєму житті. Нехай Господь вам у всьому допомагає» (бр. Юрій Сич, VI курс).

34354


більше...

Читайте також: