ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Щиро вітаємо, отче Інокентію!

Щиро вітаємо, отче Інокентію!
28 17:40 2018 0 коментарів 371 переглядів

27 серпня 2018 р. Б. префект Київської Трьохсвятительської духовної семінарії отець Інокентій Волошин святкував 23-ю річницю своїх священичих свячення. Із цієї нагоди отець-ректор Петро Жук від імені всієї семінарійної спільноти привітав отця-префекта.

Всечесніший отче Інокентію, прийміть найщиріші вітання з нагоди 23-ї річниці Ваших священичих свячень. Бути Христовим священиком – велика Божа ласка і дар як для особи покликаної, так і для всіх вірних, які мають нагоду користати з цього найнеобхіднішого служіння. Дякуємо Богові за дар Вашого священичого покликання!

Також бажаємо Вам Божого миру, добра, витривалості та любові. Нехай Ваше серце завжди буде сповнене великою радістю від священичого служіння, до якого Вас покликав Господь Ісус і яке протягом багатьох років звершуєте. Також бажаємо Вам усіх небесних і земних благ, необхідних для здійснення цього найважливішого та навеличнішого служіння.

Нехай Христова благодать скріплює та підтримує Вас, Господь щоденно благословляє, а Пречиста Діва Марія неустанно молиться за Вас.

Спільнота КТДС

30791


більше...

Читайте також: