ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Щиро вітаємо, дорогі сестри!

Щиро вітаємо, дорогі сестри!
04 06:58 2018 0 коментарів 344 переглядів

За Христом, що від Діви народився

задля нас ішла ти чесна Маріє Магдалино,

 заховуючи його устави і заповіді.

Тому днесь всесвяту твою пам’ять святкуємо,

і одержуємо задля твоїх молитов відпущення гріхів

(Тропар на честь св. Марії Магдалини)

Сьогодні, 4 серпня 2018 р. Б., Христова Церква вшановує пам'ять святої мироносиці і рівноапостольної Марії Магдалини. Св. Марія Магдалина є покровителькою згромадження сестер Мироносиць. Тому в цей святковий день уся семінарійна спільнота вітає наших сестер Мироносиць.

Дорогі сестри, прийміть від нас щирі вітання. Сьогодні по-особливому бажаємо вам великої радості, Божого миру та любові, витривалості, натхнення і всякого добра. Нехай Господь Ісус завжди зігріває ваші серця своєю любов’ю і милосердям і щоденно тішить вас своєю присутністю. Нехай Господь додає вам сил і допомагає у всіх добрих справах, веде своїми стежками до святості. Хай Пречиста Діва Марія оберігає вас, неустанно молиться за вас і провадить до Господа. А ваша покровителька св. Марія Магдалина хай випросить у Бога для вас і вашого Згромадження щедрих Божих ласк та всіх необхідних благ!

Окрім вітань, висловлюємо щиру подяку за Ваше постійне служіння. Дякуємо Господеві за вашу милу присутність, працю, підтримку та допомогу. Нехай Господь благословляє вас і дарує многих і благих літ життя!

Спільнота КТДС

30531


більше...

Читайте також: