ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Ректора Київської Трьохсвятительської духовної семінарії іменували відповідальним за координування душпастирства покликань

Ректора Київської Трьохсвятительської духовної семінарії іменували відповідальним за координування душпастирства покликань
Грудень 05 17:48 2019 0 коментарів 608 переглядів

Ректора Київської Трьохсвятительської духовної семінарії Протоєрея Петра Жука іменували відповідальним за координування душпастирства покликань Києво-Галицької Митрополії УГКЦ.

У Декреті Блаженнішого Святослава йдеться зокрема про таке: «Отримавши згоду Синоду Єпископів Києво-Галицької Митрополії, який відбувся 1 листопада 2019 року Божого в м. Києві (постанова № 3), зваживши на припис кан. 133 ККСЦ та відповідно до кан. 939, п. 1 ККСЦ, іменуємо Вас, всесвітліший отче Петре, терміном на три роки відповідальним за координування душпастирства покликань у Києво-Галицькій митрополії УГКЦ».

«Закликаємо Вас, за словами Святішого Отця Франциска, не боятися «… виклику звіщати покликання до богопосвяченого життя та до рукоположеного служіння. Церква цього потребує…». У Господа вимолюємо всіх потрібних Вам Божих ласк для належного виконання служіння».

Вся семінарійна спільнота - отці, сестри та брати - щиро вітає отця Петра з цим важливим призначенням! Молимося за Вас, дорогий отче, й просимо Всемилостивого Бога, щоби обдаровував Вас мудрістю й витривалістю у цьому відповідальному служінні. Віримо, що з Божою ласкою зможете успішно звершувати обов'язок, до якого Вас кличе Свята Церква, і своєю батьківською опікою допомагати молодим покликанням дозрівати до священства! Многая літа, Всесвітліший отче Петре!

Семінарійна спільнота

За матеріалами  Пресслужби Київської Архиєпархії УГКЦ

35676


більше...

Читайте також: