ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Розпочався новий навчальний рік в катехетичній школі Святих Кирила і Методія

Розпочався новий навчальний рік в катехетичній школі Святих Кирила і Методія
Жовтень 02 15:49 2017 0 коментарів 458 переглядів

1 жовтня 2017 р.Б. відбулося перше заняття нового навчального року в катехитичній школі свв. рівноап. Кирила і Методія. Все розпочалося урочистою Божественною Літургією, на яку  діти прийшли разом з своїми батьками. Після Літургії діти та батьки вирушили в класи, у яких проходили катехитичні заняття.

 Цього року є п’ять груп: дошкільнята (4-6 років), дві групи дітей, які готуються до Першої Сповіді та Урочистого Причастя - середня група (7-9 років) і старша група (12-14 років), група дітей після Першої Сповіді (8-11 років) та група для молоді і дорослих. Також збільшився штат  катехитів у нашій школі, серед них: Іванка Бедь та Оксана Бокало. Іванка та Оксана навчалася на магістерській програмі УКУ кафедри соціальної та загальної педагогіки.

 Великим сюрпризом для дітей став візит і благословення від владики Богдана (Дзюраха) для початку навчального року. Владика благословив усіх присутніх і звернувся до катехитів з таким словом: «Для катехита є головне не тільки вчити, але й вміти слухати Голос Божий, щоб Його нести дітям» та побажав плідного навчального року.  

бр. Дмитро Кудін, VI курс КТДС

25794


більше...

Читайте також: