ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Різдвяний фестиваль у дитячій клінічній лікарні №1

Різдвяний фестиваль у дитячій клінічній лікарні №1
26 15:31 2018 0 коментарів 234 переглядів

«Добрий вечір тобі, Пане Господарю…». Мабуть, не один десяток разів ця колядка цьогоріч лунала з уст семінаристів Київської Трьохсвятительської духовної семінарії. 25 січня 2018 року Божого семінарійний октет «Аксіос» та інструментально-вокальний гурт «МетаНоя» завдяки запрошенню військово-медичного капелана протоієрея Віталія Воєци мали нагоду поділитись радістю Христового народження із медичним персоналом, пацієнтами, їхніми батьками та гостями Київської міської дитячої клінічної лікарні № 1.

Це вже другий різдвяний фестиваль під назвою «Колядуємо разом», який проходить у цій лікарні, завдяки щирому бажанню і організації високого рівня самого о. Віталія. Концерт колядок розпочав октет, опісля передав естафету «МетаНої». У виконанні ансамблів акапельно та під супровід сучасних і старовинних музичних інструментів прозвучало майже два десятки різдвяних колядок, як відомих, так і таких, які учасники гуртів розшукали в архівах і відродили їх звучання для своїх слухачів. Багато творів лунало у власному аранжуванні самих виконавців. Відтак семінаристи тішили слухачів колядками та віншуваннями впродовж цілої години. Цей чудовий фестиваль, мабуть, стане завершальним для семінаристів у цьому різдвяному році і також залишиться одним із тих, які найбільше запам’ятається для самих виконавців.

Висловлюємо щиру подяку головному лікарю Юрію Олександровичу Кожарі та Ларисі Григорівні Варнавській (заступнику головного лікаря з питань медсестринства) за підтримку та допомогу, а також за можливість поділитися через коляду радістю нашого Новонародженого Спасителя.

бр. Андрій Шабанов, V курс КТДС

27376


більше...

Читайте також: