ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Перша Сповідь та Урочисте Святе Причастя дітей катехитичної школи святих рівноапостольних Кирила і Методія при парафії Пресвятої Тройці УГКЦ с. Княжичі (додано відео)

Перша Сповідь та Урочисте Святе Причастя дітей катехитичної школи святих рівноапостольних Кирила і Методія  при парафії Пресвятої Тройці УГКЦ с. Княжичі (додано відео)
29 12:01 2017 0 коментарів 908 переглядів

28 травня 2017 р.Б. відбулася Перша Сповідь та Урочисте Святе Причастя дітей катехитичної школи святих рівноапостольних Кирила і Методія  при парафії Пресвятої Тройці УГКЦ с. Княжичі. Протягом одного року 9 дітей відвідували катехитичні заняття, які відбувалися щонеділі, для того щоб належним чином підготуватися до цього дійства і свідомо приступити до Першої Сповіді та Урочистого Святого Причастя. Дітей підготовлювали до цих таїнств: бр. Дмитро Кудін та Іванка Бедь.

Напередодні неділі батьки подбали, про те щоб діти запам’ятали цю важливу подію у їхньому житті: прикрасили свічки, зробили дівчатам віночки з квітів, гарно прибрали каплицю композиціями та привезли живі квіти, що надало святу урочистості.

У неділю ранком відбулася Перша Сповідь для дітей, які з трепетом душі чекали на мить Тайни Покаяння. Діти прийшли до храму разом з рідними та хресними батьками. Все розпочалося перед дверима каплиці, де адміністратор парафії Пресвятої Трійці та ректор семінарії прот. Петро Жук промовив вступне слово та привітав дітей з нагоди Першої Сповіді та Урочистого Святого Причастя і спільно з дітьми здійснив Чин відновлення хресних обітів. Далі відбувся торжественний вхід дітей, яких вели хресні батьки у семінарійну каплицю через символічну арку з вишитих рушників, яку утворили батьки дітей та брати семінаристи.

Після того розпочалася Божественна Літургія, яку очолив прот. Петро Жук. Спів провадив семінарійний октет «Аксіос». Діти під час Літургії читали Апостола, молитву  «Вірую», співали молитву «Отче наш», молитву «Вірую Господи ісповідую» та молитву після Святого Причастя.

На проповіді прот. Петро Жук зазначив, що сьогодні справді радісний день, в якому ми бачимо не тільки наше майбутнє, але бачимо багато більше. Ми сьогодні вдивляємося в надію не тільки на якісь роки фізичного життя людини, але дивимося у справжню вічність, яка сповнена любові. Стаємо учасниками великої радості, яку розділяємо з нашими дітьми, адже вони сьогодні вперше приступили до тайни Сповіді та урочисто приймуть у свої серця Тіло і Кров нашого Спасителя на життя вічне.

«Тому сьогодні, дорогі у Христі, наші діти і наші дорослі, бажаю щоб ви завжди відчували радість Божої благодаті. Вдивляймося в наших дітей, адже Господь не даремно колись поставив дитину в центрі, сказавши до своїх учнів і всіх, що його слухали: «Станьте як діти і ввійдете в Царство Боже!», - зазначив проповідник.

Після завершення Літургії прот. Петро Жук  від імені парафії подарував кожному пам’ятку Першої Сповіді й Урочистого Причастя та подаруночки. Також вручив подяки бр. Дмитру Кудіну та Іванці Бедь за ревне катехитичне служіння при парафії Пресвятої Трійці. Опісля ми всі вирушили на двір для того, щоб запустити повітряні кульки разом з серцями в небо та зробити спільне фото для того щоб закарбувати цю важливу подію у своїй памяті.

Бр. Дмитро Кудін V курс КТДС

https://www.youtube.com/watch?v=uAzl3gqv7ns&feature=youtu.be

23365


більше...

Читайте також: