ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Представники КТДС взяли участь у святкуванні Дня села Княжичі

Представники КТДС взяли участь у святкуванні Дня села Княжичі
29 21:11 2018 0 коментарів 425 переглядів

Сьогодні, 29 вересня 2018 року Божого, представники Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ на чолі з ректором прот. Петром Жуком та префектом з дисциплінарної частини о. Інокентієм Волошиним взяли участь у святкуванні дня с. Княжичі. Також на святкуванні були присутні представники влади: голова Броварської районної державної адміністрації М. Клименко, голова Княжицької сільської ради В. Петренко, місцеві депутати, а також мешканці та гості села Княжичі.

Під час святкувань відбувся святковий концерт, після якого відбулося урочисте вручення грамот депутатам та жителям села Княжичі за їхній вклад у життя села. Варто зазначити, що сьогоднішнє свято також приурочене 75-й  річниці визволення села Княжичі від нацистських загарбників, тож всі присутні вшанували загиблих у Другій Світовій війні хвилиною мовчання.

Після святкового концерту гостей свята пригощали різними солодощами, і всі присутні мали нагоду поспілкуватися в теплій невимушеній атмосфері. Дякуємо організаторам свята за запрошення та гарно проведений час!

бр. Сергій Капущак, IV курс

31464


більше...

Читайте також: