ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Празник Богоявлення в селі Княжичі та посвячення води і ставка на території готельного комплексу «Княжий Двір»

Празник Богоявлення в селі Княжичі та посвячення води і ставка на території готельного комплексу «Княжий Двір»
19 23:32 2018 0 коментарів 373 переглядів

Сьогодні, 19 січня, у свято Богоявлення на території готельного комплексу «Княжий Двір» відбувся Чин великого освячення води.

Освячення, що розпочалося о 8:30, очолив ректор Київської Трьохсвятительської духовної семінарії прот. Петро Жук.

Цього року на Водохреща прийшла велика кількість жителів села, щоб разом розділити радість Божого явління, причаститися цієї животворної йорданської води і, занурившись у воду, очиститися від усяких бід, хвороб і гріхів.

У своєму святковому зверненні до всіх присутніх прот. Петро Жук наголосив на важливості освячення цієї води, щоб нею причаститися, окропити свої домівки, робочі місця і тим самим уприсутнювати Бога у наших душах, наших серцях.

«Сьогодні, читаючи всі ці молитви, які ви слухали, бачимо, як Господь Бог творить милосердя і любов до нас через воду, яка є символом смерті і життя; воду, яка є всюди, з якої складаємося. Через споживання цієї свяченої води ми впускаємо Святого Духа у свої повсякденні справи, у наші проблеми і турботи, а Він уже своєю присутністю і допомогою робить нас сильнішими, милосерднішими для прощення ворогів та добрішими для любові до ближнього», – промовив прот. Петро Жук.

Закінчивши своє звернення, ректор семінарії привітав усіх зі святом Хрещення Господнього та благословив на споживання святої води та занурення в ополонку, щоб кожен, хто в неї зануриться, вийшов наново очищений від усякого злого підступу та гріха.

бр. Марко Коберинко, ІІ курс

27246


більше...

Читайте також: