ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

«Покрий нас чесним Твоїм покровом й ізбав нас від усякого зла...»

«Покрий нас чесним Твоїм покровом й ізбав нас від усякого зла...»
Жовтень 15 19:56 2017 0 коментарів 391 переглядів

14 жовтня свята Церква вшановує празник Покрови Пресвятої Богородиці. Тисячі вірних у це світле свято приходять до храму, щоби своїми молитвами принести щиру подяку Матері Божій за її заступництво над кожним із нас та за її неустанну поміч, яка щодня виливається у наших повсякденних труднощах.

Храм, який знаходиться на території «Пирогів» – Національного музею народної архітектури і побуту України, мав чудову нагоду приймати в себе велику кількість вірних на чолі з владикою Йосифом (Міляном).

Архиєрейську Літургію своїм співом супроводжував семінарійний октет «Аксіос», який з благословення ректорату прибув на запрошення пароха отця Романа Ільницького.

У своїй проповіді владика Йосиф наголошував на тому, щоб кожен із нас старався бути подібним до Матері Божої, адже її побожне життя є великим прикладом для наслідування кожному християнинові зокрема. Звертаючись до парафіян, єпископ скеровував погляд на сам образ і лик Пресвятої Богодиці, змальовуючи Її божественну красу та теплий добрий та люблячий материнський погляд.

«Велике мистецтво – вибирати кращу частку, – сказав владика Йосиф. – Адже майже щодня ми робимо вибір, який незавжди є угодний Господеві. А тому і звертаємося у своїх проханнях до Пречистої Матері, щоб своєю рукою скеровувала та вказувала нам шлях до чогось кращого, святого і благословенного».

Архиєрейська Божественна Літургія завершилася благословенням, чином освячення води та посвяченням ікони Покрови Пресвятої Богоридиці, під опіку якої владика Йосиф (Мілян) віддав українських військових, що під покровом Матері Божої захищають наш спокій, мир та незалежність.

Опісля Літургії на парафіян та гостей, які прибули з Києва та околиць, чекав святковий концерт за участі українських народних колективів, що прибули з всієї України.

Дякуємо Пресвятій Богородиці за її материнську опіку, за те, що Вона щодня заносить наші молитви до Господа і свого Сина; за те, що своїм покровом оберігає нас від усякого горя, біди та нещастя!

Молимося тобі Пречиста Богомати, просячи про охорону нашого краю, бо тільки під твоїм заступництвом ми будемо захоронені, «бо не маємо іншої допомоги, крім Тебе, о Божа Мати...».

Пресвятая Богородице спаси нас!

бр. Марко Коберинко, ІІ курс 

Фото: Любомир Яворський

25933


більше...

Читайте також: