ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Писанкарство у стінах нашої семінарії

Писанкарство у стінах нашої семінарії
10 21:47 2019 0 коментарів 359 переглядів

Сьогодні, ми з Вами вже крокуємо 5-им тижнем Великого посту, готуючись з дня на день до свята над святами – Воскресіння Господнього. Час посту має надзвичайно багато особливостей та традицій, однією з яких є розписування писанок.

Це ремесло тісно переплітається з місцевими особливостями, що дозволяє отримувати велику кількість писанок, які також створюємо різноманітними способами. Написати писанку справа не з легких, але хто вже за це взявся, то неодмінно прагне довести справу до кінця.

Тому і ми спробували, і по правді скажу, вийшло досить непогано. Завдяки добрій волі Ірини Бречко, яка провела сьогодні чудовий майстер-клас для братів-семінаристів, нам вдалося відчути себе справжніми майстрами з писанкарства, на декілька годин поринувши в чудесний світ давнього й рідного мистецтва. До речі, пані Ірина не вперше завітала до нашої спільноти, оскільки декілька днів тому, в неділю, наші маленькі парафіяни також мали можливість запізнатися й оволодіти технікою розпису писанки, чим були надзвичайно втішені, адже урок пройшов напрочуд вдало, корисно, пізнавально і весело. Тож і семінаристи, і діти катехитичної школи св. Кирила і Методія взяли участь у цьому майстер-класі.

Висловлюємо щиру й сердечну подяку пані Ірині за ділення досвідом і присвячений нам час. Ми запам’ятали найголовніше правило, що до розпису треба підходити з чистими руками та чистим серцем! Дякуємо пані Ірині за талановиті руки й любляче серце. Зичимо щедрих Божих ласк та творчого натхнення!

бр. Олександр Губенко, І курс

33655


більше...

Читайте також: