ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Панахида за загиблими Героями Небесної Сотні з нагоди 5-ї річниці Революції Гідності (ДОДАНО ВІДЕО)

Панахида за загиблими Героями Небесної Сотні з нагоди 5-ї річниці Революції Гідності (ДОДАНО ВІДЕО)
Листопад 22 09:33 2018 0 коментарів 390 переглядів

21 листопада біля екуменічного храму УГКЦ Архистратига Михаїла та українських Новомучеників, що на алеї Героїв Небесної Сотні, відбулося вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. Родичі загиблих поклали квіти під розп’яттям Христа, що є символом жертви, яку склали учасники революційних подій задля збереження головних прав і свобод кожного громадянина України. А також мали нагоду запалити лампадку біля підніжжя стели з портретами героїв, яку тепер у зв’язку із проведенням слідчого експерименту перенесено ближче до храму.

Представники КТДС спільно з присутніми родичами і близькими загиблих помолились Панахиду за упокій їхніх душ. Панахиду очолив ректор КТДС прот. Петро Жук, який по її завершенні звернувся до присутніх із промовою. Отець Петро порівняв жертву героїв, які полягли на Майдані, із світлом, яке світить для українського народу і вказує йому орієнтири. Тому так важливим є постійно і наново відтворювати пам’ять про досягнення загиблих, щоб це світло не згасло. А якщо воно згасне, тоді переможе темрява.

Промовець підкреслив, що жертви тих подій не потребують жалю, бо вони себе самі не жаліли, а свідомо йшли на те, щоб віддати своє життя за правду, за свободу, за високі людські ідеали. Саме завдяки жертовності та відсутності жалю до себе ці герої зуміли запалити серця багатьох українців, вони стали для нас світлом. Тому, на думку ректора КТДС, замість жалю Герої Небесної Сотні хотіли б бачити, що відбулись позитивні зміни в серці кожної людини, в українському суспільстві. Тоді їхня жертва не буде марною, вона й далі буде світити правдою й істиною у нашому житті.

бр. Олександр Кузьович, VI курс

Відео: ТСН LIVE

32217


більше...

Читайте також: