ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Освячення священичих риз, які пожертвували жертводавці у рамках акції «Подаруй священичі ризи у храм Пресвятої Трійці»

Освячення священичих риз, які пожертвували жертводавці у рамках акції «Подаруй священичі ризи у храм Пресвятої Трійці»
21 08:44 2018 0 коментарів 638 переглядів

Вчора, 20 травня 2018 р. Б., наша семінарійна спільнота пережила велику радість. Вчора у нашому семінарійному храмі відбувся чин освячення священичих риз, дальматиків, покривців, обрусів на престол, які для семінарійного храму Пресвятої Тройці пожертвували наші жертводавці у рамках акції «Подаруй священичі ризи у храм Пресвятої Трійці». (Акція).

Після цього спільнота Київської семінарії молилася подячний Молебень до Пресвятої Богородиці за дорогих жертводавців, їхні сім’ї та родини. Богослужіння очолив ректор семінарії прот. Петро Жук, співслужили отці-настоятелі КТДС.

У своєму подячному слові прот. Петро Жук розповів, що під час заамвонної молитви на Божественній Літургії священик в особливий спосіб згадує людей, які люблять красу Божого храму. Для них він просить особливого благословення: «Ти їх прослав Божественною силою Твоєю…». Отець-ректор промовив до жертводавців: «Там є спогад за всіх вас!... Подивіться, яку красу ви сотворили своїми руками. І, можливо, кожен із вас скаже: “То не я вишивав”. Але ваша пожертва, ваш відгук, ваша лепта внесла прикрасу до Божому дому. Більше того, це не є якась звична прикраса, це не є річ, яка є тільки символом. Це є речі, які допомагають нам у звершенні Божих таїнств. Це не просто речі, які прикрашають. Це речі, які свідчать…». Також прот. Петро Жук подякував жертводавцям за те, що через свою пожертву допомогли у гідній підготовці до святкування першого престольного празника семінарійного храму. Крім цього, отець Петро висловив подяку за те, що жертводавці долучилися до естетичного виховання братів-семінаристів, які бачать красу Божого храму, які в майбутньому, згадуючи семінарію, будуть будувати храми на східних, центральних та південних теренах.

Після цього, ректор семінарії вручив подячні грамоти кожному, хто жертвував кошти на священичі ризи і долучився до акції.

Пізніше, всіх гостей чекав святковий солодкий стіл, під час якого можна було почути пісні у виконанні семінарійного музично-інструментального гурту «МетаНоя» і семінарійного октету «Аксіос».

Імена жертводавців: Лоїк Галина, Жук Мирослава, Абрам’як Сергій, Ярема Ігор та Христина, Мерський Василь, Коцаба Микола, Попадюк Роман, п. Тарас, Нікітина Наталя, Нечай Наталія, п. Оксана, Симовонюк Анатолій, Кендзерський Станіслав, Москаль Люба, о. Михайло Бойко, Петришин Леся, Білоус Любомир, Семанів Сергій, Гай Люба, Гай-Левицька Ольга, Гай-Левицька Олеся, Бень Олег та Ярослава, Новосад Наталія і Тарас, Надія Тихович, Приньов Сергій та Ольга, Карп’як Марія, Кожан Ігор та Оксана, Кулєш Валентин і Тетяна, Крох Ольга, Сікора Ярослав.

Медіа-центр КТДС ім. арх. Гавриїла  

29067


більше...

Читайте також: