ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Октет «Аксiос» побував на різдвянiй зустрічі з апостольським нунцієм

Октет «Аксiос» побував на різдвянiй зустрічі з апостольським нунцієм
Грудень 21 21:36 2017 0 коментарів 559 переглядів

20 грудня відбулась традиційна Різдвяна зустріч нунція із духовенством Української Греко-Католицької Церкви та Римо-Католицької Церкви. На цьому заході були присутні владики, священики, монахи та монахині Київської архиєпархії. Також представниками від нашої спільноти був октет «Аксіос». Окрім нього, на заході були присутні духівник семінарії прот. Микола Семенишин та сестри-мироносиці. Брати привітали високопреосвященного архиєпископа Клаудіо Ґуджеротті з різдвяними святами, а також заколядували та віншували.

Звертаючись до апостольського нунція, духовенства та працівників нунціатури, владика Йосиф зазначив: «Ми, які шукаємо Божих стежок, щоденно прямуємо до Вифлеємської яскині. Прямуємо, щоби там разом із пастушками, ангелами і царями прославити Господнє Ім’я. Прямуємо, бо хочемо навчитися жити так, щоби запалитися від цієї яскині – Світла Божої Любові, щоби понести Його у світ дорогами нашого життя».

Владика також зазначив: «Ми сьогодні в апостольську нунціатуру прибули з різних міст України, з різних згромаджень, з різних парафій. Ми різні, але усі шукаємо одного – щоби справді стати дітьми Божими! Так хочемо прославити Господнє Ім’я, Який прийшов нашого ради спасіння і об’єднує усіх. Об’єднує особливо тих, якими погорджують, яких не чують та не зауважують, а навіть переслідують. І якщо ми відчуваємо на собі якийсь слід негативу, то знаймо, що ми здобуваємо світ своєю лагідністю, любов’ю, та жертвенним служінням».

Після всіх слів привітання владика Богдан (Дзюрах) поблагословив спільний обід і всі приступили до трапези та вільного спілкування. Кожен бажаючий мав змогу вільно підійти і привітати високопреосвященного владику Клаудіо та мати з ними коротку розмову. Владика, як завжди, всіх щиро приймав, та ніхто не вийшов засмученим від нього. 

бр. Микола Дзюрах, IV курс

Фото: Ярослав Павлюк

Джерело: Київська Архиєпархія УГКЦ

26980


більше...

Читайте також: